Wróżba, Wróżby online. Rzucanie zaklęć. Wróżby tarota

Wróżby. Tajemnica przyszłości zostanie Ci odsłonięta. Porady życiowe od doradców ezoterycznych.

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Wróżby Horoskop Lew
Znak zodiaku Lew

Horoskop dla Lwa

Ocena użytkowników: / 8
SłabyŚwietny 
Horoskop dla Lwa 4.9 out of 5 based on 8 votes.

LEW 21 lipca- 21 sierpnia

Lew
 

Lew jest znakiem dodatnim i ognistym. Rządzi nim rozpalone męskie i silne Słońce. Osoba urodzona pod tym znakiem ma w naturze odwagę, lojalność, energię, godność i talent przywódczy.

Czułość i wrażliwość są charakterystyczne dla tych osób. Są lojalne wobec bliskich, mają wielu przyjaciół. Czasami zbyt bardzo wierzą szczególnie tym którzy ich wielbią.

Naturę mają prosta i szlachetną. Strach duchowy czy fizyczny jest im obcy, i kiedy zostają pobudzeni, staja się wielkimi wojownikami. Prowokować Lwa lepiej nie warto, gdyż wpada wtedy w gniew.

Urodzeni pod znakiem Lwa są bezpośredni i otwarci w mowie i wyrażaniu opinii. Czasami bywają bardzo nietaktowi, ale nic sobie z tego nie robią.

Bywają surowi i pełni grubiaństwa, nawet wobec osób, które darzą głębokim uczuciem. Bardzo szybko się gniewają gdy ktoś godzi w ich honor i godność.

Ich przekonania są ugruntowane w młodym wieku i ciężko jest zmienić z czasem.

Ich ambicja jest ogromna, a siła woli imponująca, nie jest zatem dziwne, że zazwyczaj pokonują wszelkie trudności. Gdy dążą do swoich celów są bezlitośni.

Ludzie tacy rodzą się by grac rolę przywódców i wielkich tego świata. Blask sławy i pieniędzy jest im sądzony, jeśli tylko tego zechcą.

pieniędzy finansach zazwyczaj Lwom fortuna sprzyja. Czasami Lwy maja przejawy altruistyczne. Pośród Lwów znaleźć można jednak osobniki chełpliwe, wulgarne i aroganckie.

 

 


Reklama

Zaklęcia

Słońce wchodzi w każdy ze znaków zodiaku 21 dnia każdego miesiąca, ale wciąż w pewnym stopniu pozostaje pod wpływem przymiotów znaku poprzedniego, które nie zanikają całkowicie przed upływem około tygodnia. Dlatego też osoby urodzone w pierwszej kwadrze znaku mają dużo cech charakterystycznych dla wcześniejszego znaku, a osoby w końcówce znaku, mają dużo wspólnego z kolejnym znakiem.

Zodiak

Twój znak zodiaku
 

Pomoc

Naszą witrynę przegląda teraz 2 gości