Wróżba, Wróżby online tarota

Wróżby. Tajemnica przyszłości zostanie Ci odsłonięta. Porady życiowe od doradców ezoterycznych

Horoskop 2016 wrozba-online.pl

Horoskop 2018

Horoskop 2018

Wraz z początkiem 2018 roku horoskop przewiduje okres pełen zawodowych i uczuciowych osiągnięć. Ważne jest jednak by mieć cierpliwość do siebie i do otoczenia. Ten rok powinien być owocny w rozwój ekonomiczny wielu krajów. Duża zmiana, która się dokona w gospodarce przyniesie większą stabilność na długi czas.

Horoskop na 2018 obiecuje technologiczny rozwój w pewnej wąskiej dziedzinie, która nagle może odmienić losy całego świata. Jowisz i Uran będą w harmonijnym układzie w pierwszej połowie roku co przyniesie właśnie tą nowinkę technologiczną. Niewykluczone też, że inaczej spojrzymy na Kosmos i jego rozumienie.

Wpływ Neptuna w znaku Ryb, który będzie odczuwalny przez cały rok, obiecuje wielką siłę mentalną. Wraz z cierpliwością i wewnętrzną siłą będzie łatwiej osiągnąć zamierzone cele. Ten rok może również przynieść nowe idee, także większe poczucie humoru, oraz łagodniejsze podejście do bliźniego.

W kwestiach zawodowych Uran będąc w znaku Barana będzie pomocny w awansach i wszelkich trudnościach zawodowych. Dzięki wpływowi Jowisza wiele znaków zodiaku może liczyć na większe dochody i udane inwestycje. Jednakże wpływ Jowisza może przynieść ponoszenie zbyt dużego ryzyka i tym samym porażki.

Zobacz szczegółowy horoskop na 2018 rok, przygotowany dla wszystkich znaków zodiaku.

 

BARAN
baran1
Podopieczni tego znaku będą mogli osiągnąć swoje cele jeśli tylko wezmą się w garść i ruszą przed siebie. Jedyne co może pójść nie tak to niecierpliwość, którą trzeba opanować by się nie zniechęcić. Z silnym wpływem Plutona i Saturna w znaku, sfera zawodowa przez kolejne dwa lata będzie w dobrej kondycji. Warto planować długoterminowe przedsięwzięcia zawodowe i finansowe,- to może być naprawdę dobry rok.
Układ planet będzie sprzyjał poznawaniu nowych osób w różnych sytuacjach życiowych.
Kiedy opiekun znaku, którym jest Uran wszedł w znak Barana w 2011 roku, zaczął się ważny siedmioletni okres rozwoju Twojej osobowości. Barany zazwyczaj nie dbają o opinie innych ludzi, i ten indywidualizm był zawsze ich mocną stroną. Jednak w trakcie poprzednich pięciu lat wiele Baranów mogło zauważyć, że pewne wartości i sposób postrzegania innych się zmienił.
Te zmiany są spowodowane silnym wpływem planety Uran, w konstelacji Barana. Ruch tych planet wokół Słońca jest bardzo długi, często wieloletni dlatego takie przełomowe momenty pojawiające się w znaku są bardzo istotne. Przez jeszcze dwa lata Barany mają szansę na zastanowienie się nad swoimi najważniejszymi sprawami oraz wartościami w życiu.
Konformizm nie jest wpisany w znak Baranów, jednak ten okres siedmioletni może spowodować, że będą bardziej zwracać uwagę na innych ludzi i to co mają do powiedzenia.
Dla tych Baranów, które urodziły się w ostatnich dniach znaku, będą odczuwać wpływ Urana jeszcze mocniej w 2018 roku.
Wiele Baranów odkryje w pewnym momencie tego roku, że będzie trzeba zmienić punkt widzenia i spojrzenia na świat. Akceptacja innych może być w tym roku dość ważna.
Dla niektórych podopiecznych tego znaku związki mogą się rozpaść. Głównym powodem może być poczucie braku indywidualności będąc w związku. Zbyt duże napieranie przez partnera by się zmienić może doprowadzić Barana do chęci bycia wolnym. Dlatego partnerzy Baranów powinni w tym roku bardzo uważać by nie narzucać mu swojego zdania.
Dynamika związku może się zmieniać w przeciągu roku. Z jednej strony Baran może mieć okresy gdzie będzie ważne co partner ma do powiedzenia i będzie szedł na kompromisy, jednak będzie przewaga dni w którym indywidualizm weźmie górę.

Zaćmienia, które występowały w 2016 i 2017 roku mogły wyciągnąć na zewnątrz pewne emocje, uczucia, które były wcześniej skrywane. To mogło wyjaśnić jakie są fundamenty relacji uczuciowych oraz biznesowych. Niektóre Barany w tym czasie wzięły ślub, inne się rozwiodły. To samo tyczyło się spraw zawodowych, Klaryfikacja celów i pragnień miała swoje apogeum.
W 2018 roku nie tylko staniesz twarzą w twarz przed sobą samym, ale zobaczysz siebie takim jakim chcesz być. W tym roku bardzo wiele Baranów będzie Panami swojego życia, nie ważne co myślą inni. Szczególnie dla Baranów wchodzących w okres dojrzałości będzie to szczególny czas, który trzeba wykorzystać by stać się niezależnym życiowo człowiekiem.
Uran ruszy w znak Byka 15 Maja. To może spowodować dużą zmianę w ubiorze czy ogólnie w podejściu do swojego wyglądu. Energia planety wejdzie w drugi dom astrologiczny związany z pieniędzmi, dlatego można się spodziewać zastrzyku większych pieniędzy.

Saturn znajduje się w 10 domu astrologicznym odpowiedzialnym za karierę. Jednak energia Marsa chce się wyzwolić i można się spodziewać wielu zawirowań. Baran będzie mieć do czynienia często z destruktywną energią wśród współpracowników czy klientów.
Jowisz w międzyczasie przyniesie małe nagrody w tym roku. Wszelkie kwestie spadkowe, związane z darowizną czy nagrodami pieniężnymi będą możliwe.
Raczej w tym roku będzie lepiej gromadzić swoje środki niż je wydawać czy inwestować w większe przedsięwzięcia.
Saturn też przynosi większe zrozumienie samego siebie, akceptacje swoich negatywnych cech i działanie w kierunku ich niwelacji bądź poprawy.
Sektor nauki i podróży będzie bardziej pobudzony w listopadzie przez wpływ Jowisza.
Pluton w Koziorożcu zwiastuje, że na 2018 rok będziesz zupełnie innym lepszym człowiekiem.

BYK
byk1
Według horoskopu na 2018 rok wiele planet będzie krążyć w tym znaku mając silny wpływ na życie jednostek. Będzie to rok pełen nowych znajomości i otaczania się ludźmi. Byki będą też miały większe poczucie kontroli nad swoim życiem.
Z planetą Uran stacjonującą w pierwszym słonecznym domu astrologicznym, można będzie odczuć większą kreatywność. Byki uwierzą w siebie i dzięki temu będą widzieć coraz bardziej w swoim życiu zmiany. To rok, w którym wiele Byków znajdzie prawdziwą miłość lub bardziej zaangażują się w obecną relacje. Małżeństwa Byków będą szczęśliwsze niż rok wcześniej.
Z planetą Uran w znaku, po 15 maja można nagle zauważyć zmiany w świadomości, które będą prowadzić do większego zrozumienia siebie, tego kim się jest. Byki które do tej pory były w kryzysie życiowym czy miały poczucie zawieszenia, poczują się znacznie lepiej i znajdą siły by inaczej patrzeć na życie.

W pierwszych 10 miesiącach roku Jowisz będzie w znaku przeciwnym, Skorpionie. Obydwie sfery prywatna i zawodowa będą mieć tendencje do rozwoju. Także małżeństwa pod wpływem tego układu planet będą w dobrej kondycji. Ważne jest by Byki zauważyły osiągnięcia partnera i je doceniali.
Wszystkie trudniejsze momenty w związku uciszą się, dzięki pozytywnemu wpływowi Jowisza.
Energia ósmego domu astrologicznego wprowadzi zmiany po 8 listopada, w postrzeganiu siebie.
Byki które usilnie dążą do jakiegoś celu po tym okresie, go osiągną. Raczej nie staraj się zmienić świat tylko siebie, by być lepszym.
Jowisz może przynieść sprawy spadkowe, związanych z dziedzicznością, czy urzędowe niespodziewane pieniądze.
Wielu podopiecznych tego znaku zadba o wygląd zewnętrzny, by podobać się bardziej sobie oraz innym. Dwa ostatnie miesiące roku to też czas w którym Byki określą swój stosunek do sfery duchowej. Jedni zbliżą się bardziej do religii, inni zaczną odkrywać że to nie jest dla nich ważne. W ten okres wchodzą też decyzje związane z odejściem od kościoła, zainteresowaniem się inną religią czy też zostanie ateistą.

Neptun, który znajdzie się w Rybach w 11 domu astrologicznym odpowiedzialnym za pieniądze i przyjaźnie, przyniesie nawiązanie większych przyjaźni z osobami, które mają podobne spojrzenie na życie. To może być świetny rok by znaleźć swoje nowe pasje, mieć wizje na dalsze życie oraz przyjaźnie na długie lata.
Uważaj jednak by nie naprawiać bliskich, czy starać się aby myśleli tak jak Ty Byku.

Z Plutonem w Koziorożcu, Byki będą musiały się skoncentrować na problemach tak by doprowadzić do pozytywnego finału. W dziewiątym domu astrologicznym w obszarze indywidualizmu Byki przygotowują się do otwarcia podświadomie na większe zmiany zawodowe w roku 2025. Do tego czasu, Byk będzie musiał określić czego chce na dalszą przyszłość zawodową. Ten nowy 2018 rok to czas zdobycia większej mądrości życiowej.
Pluton przyniesie okres, w którym będzie więcej miejsca na podróże.
Osoby urodzone między 10-13 maja będą mieć silne pozytywne wsparcie Plutona w wielu sferach życia. Osoby urodzone przed 10 maja, w poprzednich latach miały pozytywne wsparcie ze strony tej planety. Pluton jednak działa powoli i na rezultaty trzeba będzie trochę poczekać, dlatego warto jest w tym roku mieć plany długoterminowe, bo właśnie one mają szanse powodzenia.

BLIŹNIĘTA
bliznieta1
Horoskop dla Bliźniąt w 2018 pokazuję tranzyt Wenus, który przyniesie wiele dobrych wiadomości i wydarzeń spełniających oczekiwania. Wenus zaprasza intymność i harmonię w życiu co sprzyja równowadze emocjonalnej. Wpływ ten może przynieść większą łatwość w zarabianiu dobrych pieniędzy. Bardzo sprzyjające będą inwestycje w nieruchomości.

Dobre wiadomości też przyniosą sprawy uczuciowe. Współpraca i porozumienie będą istotne do zachowania dobrej jakości związku. Wiele Bliźniąt będzie czarujących, dobrodusznych i wyrozumiałych w tym roku dla partnera.
Mars będzie w Pannie do 4 lipca 2018 roku. Ten bardzo długi tranzyt aktywuje dom astrologiczny odpowiedzialny za sprawy domostwa oraz sprawy materialne. To będzie aktywny czas dla możliwych wyprowadzek, remontów, zakupów,. Psychika będzie domagać się poprawnej sytuacji w domostwie, gdzie Bliźnięta będą chciały mieć w nim porządek, również w sensie dosłownym. Bardziej pedantyczne Bliźnięta staną się dla bliskich trudne do zniesienia.
Mars przewiduje również pośpiech oraz lepsze kontakty z bliskimi w tym roku.

Od 2011 do 2018 Jowisz znajduje się w pewnym cyklu, który przynosi duchowe odnowienie. Jednak jest to też obszar bardzo trudny, gdyż ciężko zmienić swoje przyzwyczajenia i wierzenia.
To czas, w którym niektóre Bliźnięta będą czuły, że związki w których są nie są dla nich dobre. To czas w którym podopieczni tego znaku będą chcieli zrobić porządek ze swoimi lękami oraz przeszkodami w życiu.
Jowisz przyniesie większą świadomość siebie i tego w jakim punkcie życia jesteśmy. Mniej będzie miejsca na egoizm a więcej na zmianę siebie na lepsze.
Jowisz będzie najlepiej wspierał znak między 12 czerwca a jego końcem. Umysł Bliźniąt w tym czasie otworzy się na nowe idee i różne możliwości rozwoju osobistego.
Podróże, kontakty z zagranicą, wyższe wykształcenie będą ważne w tym roku.
To dobry czas na nowe projekty, zakładanie własnej działalności, wchodzenie w spółki zawodowe.

Saturn będzie kontynuował swój tranzyt w znaku Wagi do 6 października 2018 roku, co przyniesie większą energię w rozwój swoich zainteresowań, tworzenia kreatywnych projektów, co wszystko będzie wymagało skupienia i dyscypliny.
Bliźnięta nauczą się koncentrować swoją energię na tworzenie nowych zachowań i pomysłów.

Uran przynosi pozytywne i optymistyczne wibracje dla znaku Bliźniąt. Przesuwał się on w sektorze pracy od 7 lat, teraz będzie wkraczać w sektor relacji międzyludzkich. Bardzo możliwe, że wielu podopiecznych tego znaku będzie tworzyć nowe przyjaźnie i dużo czasu będzie spędzać w gronie ludzi. Także realizowane plany długofalowe w końcu zaczną przybierać realny kształt.
Duży rozwój szykuje się dla tych Bliźniąt, którzy interesują się nauką, rozwojem technologii. Wielkie odkrycia dla ludzkości mogą przynieść osoby urodzone w znaku Bliźniąt.

Przez wiele lat Neptun miał wpływ na Bliźnięta szczególnie w kwestiach egzotycznych wyjazdów, edukacji i dalekich miejsc. Ten nowy 2018 rok przyniesie większe wibracje w tych obszarach. Neptun kończy swój tranzyt w znaku Bliźniąt 4 lutego i przechodzi do znaku Ryb na kolejne 7 lat. Dla Bliźniąt może to oznaczać, że lepiej będzie przeczekać i nie dokonywać większych zmian szczególnie w sferze zawodowej. Warto będzie zachować równowagę.
Ten tranzyt jednak sprzyja innowacjom w medycynie, duchowemu leczeniu, nowym alternatywom leczenia.

Pluton znajdujący się w znaku Koziorożca przez kolejną dekadę przynosić będzie Bliźniętom uzdrowienie wnętrza. Dużo Bliźniąt zrezygnuje z obecnego miejsca zamieszkania, sprzeda to co stare kupując coś nowego. Wszelkie zmiany mieszkaniowe, majątkowe będą bardziej możliwe w nowym 2018 roku. Wewnętrznie Bliźnięta będą potrzebowały oczyszczenia dlatego też zaczną sprzątać koło siebie w świecie zewnętrznym.
Pluton będzie pokazywał jakie wynieść doświadczenia i nauki z przeszłości a co zostawić ostatecznie za sobą.

W 2018 roku będą dwa zaćmienia słońca, 20 maja i 13 listopada. Pierwsze z nich będzie w 0 st Bliźniąt a drugie całkowite zaćmienie w 21 st Skorpiona. Pierwsze zaćmienie może otworzyć drogę do zmiany stylu życia, wyglądu oraz zmiany stanu psychicznego zdrowia.
Drugie zaćmienie przyniesie zastrzyk energii na kolejne miesiące w sferze zawodowej i zdrowotnej.

RAK
rak1

Horoskop Raka pokazuje wpływ Wenus, który zapowiada powolny rozwój relacji uczuciowej. Wenus pojawi się na około miesiąc po 8 sierpnia. W tym czasie warto zrobić coś pozytywnego dla siebie. Ten czas sprzyja miłości i poznawaniu nowych osób.
W 2018 roku Mars zostanie w znaku Panny do lipca. Bardzo długi dynamiczny tranzyt uruchomi obszar edukacji, nauczania i ogólnej chęci rozwoju osobistego.
Większa asertywność i umiejętność rozmów z innymi przyniesie wielu Rakom duże zadowolenie i większą pewność siebie.
Mars jednak może uruchomić złość i frustracje w trakcie dyskusji z trudnym przeciwnikiem. Więc mimo polepszenia komunikacji z innymi mogą zdarzyć się wybuchy dużej złości

Jowisz znajdujący się w Byku do 12 Lipca przesyła wsparcie dla Raka. Pozytywne wibracje widoczne będą w nowych znajomościach, przyjaźniach i wszelkiej realizacji małych celów.
Horoskop na 2018 rok przewiduje, że sfera zawodowa i osobiste sprawy nie powinny się zazębiać.
To bardzo rozwojowa sfera w której internet i nowe technologie mogą się bardziej rozwijać. Naukowcy z tego znaku zodiaku mogą poszczycić się w 2018 sukcesami i wielkimi przełomami w badaniach.
W sferze zawodowej nowe współprace będą kluczowe do osiągnięcia wyznaczonych celów.
Wiele Raków powinno doradzać się nauczycieli, doradców czy osób które już coś w życiu osiągnęły w sferze zawodowej. Dzięki takim radom Rak będzie miał większe przebicie w dążeniu do awansu czy polepszenia warunków pracy. W pracy trzeba bardzo uważać na egoizm, lepiej będzie się skupić na pracy w grupie, niż w pojedynkę.
Najwięcej pozytywnych wibracji dzięki Jowiszowi odczują osoby urodzone między 21- 22 Czerwca.
Od 12 czerwca 2013 roku energia w znaku zmienia się, przyczyniając się do zmian w postrzeganiu sfery duchowej. Wiele Raków stwierdzi że ich system wierzeń, spojrzenia na sferę duchową jest przestarzały. Odnowa duchowa będzie oczyszczająca i pomocna w głębszym zrozumieniu siebie.
To dobry czas na zmianę nawyków i swoich trudnych cech. Jeśli Raki to zbagatelizują na 2018 mogą przydarzyć się przykre sytuacje wywołane przez nie same.

Saturn będzie kontynuował swój tranzyt przez Wagę do 6 października, co oznacza że trzeba pracować ciężej nad komunikacją szczególnie w relacjach rodzinnych.
Wiele Raków odczuje dużą rutynę w swoim życiu uczuciowym . Jednak rodzinne kwestie będą zajmować głowę. Dobro rodziny dla Raka w tym roku będzie najważniejsze, dlatego wszelkie waśnie i trudne sytuacje Raki będą chciały rozwiązać.
W sferze materialnej mimo marzeń i planów na polepszenie w tym 2018 roku można spodziewać się opóźnień i przestojów czasowych.
Jakieś sytuacje przeszłe mogą wpłynąć na negatywnie na przyszłość, dlatego to rok w którym warto zamknąć trudną sprawę z przeszłości.
Wpływ Saturna przyczyni się do umiejętnego budowania nowych zasad w funkcjonowaniu domostwa.
Od 6 października Saturn zacznie długi tranzyt już w innej sferze. Saturn będzie namawiał Raka na mądre inwestycje i realizacje planów także w sferze uczuciowej.

Uran będzie w znaku Raka przez długie lata. Zainspiruje nowe początki w sferze zawodowej. Tak więc korzystna zmiana zawodowa możliwa dla tych odważniejszych Raków.
Mogą nastąpić pewne zmiany przez okres 2018 roku w sferze publicznej czyli kontaktów ze światem zewnętrznym. Otworzą się drzwi wiodące do nowych ciekawych znajomości w sferze finansowo- zawodowej. Nie warto się jednak przyzwyczajać do swoich planów zawodowych, bo one mogą się zmieniać. Raki będą musiały się przystosować do zmieniających się okoliczności by być na bieżąco w pracy.

Neptun miał duży wpływ na sferę finansową i materialną przez ponad dekadę. Największy problem w tym roku może wystąpić ze strony osób, którzy nie zawsze będą szczerzy pod kątem finansowym. Neptun jednak 4 lutego wkroczy w dom Ryb i tam zostanie przez wiele lat. Wpływ na znak Raka będzie zdecydowanie mniejszy.

Pluton pomoże zrozumieć i zdecydować z kim związać się na resztę życia. Samotne Raki mogą poznać kogoś wyjątkowego, ale również osoby w związku będą zastanawiać się nad przyszłością związku. Manipulacja i kontrola będą wyraźne w tym roku w relacjach z bliskimi, Raki będą jednak musiały uważać by egoizm i poczucie kontrolowania każdego szczegółu życia nie spowodowały chaosu w życiu.

Są dwa zaćmienia w tym roku, 20 maja i 13 listopada. Pierwszy w 0 stopniu Bliźniąt, drugie całkowite zaćmienie w 21 stopniu Skorpiona.
Pierwsze zaćmienie przyniesie impuls do spojrzenia na siebie w inny, głębszy sposób, oraz przyczyni się do rozwoju wyobraźni. Warto będzie znaleźć czas na wyciszenie się.
Drugie zaćmienie przyniesie większe skupienie na dzieciach, na pokazaniu drugiej stronie, uczuć oraz pozwoli na docenienie siebie.

LEW

Zodiac Leo

Horoskop Lwa pokazuje że w tym roku nie zawsze ważne będzie co myślisz, trzeba będzie się umieć porozumiewać z innymi ludźmi by dojść do konstruktywnych rozwiązań.
Przytłaczająca sfera kontaktów międzyludzkich może przynieść jednak dobre rozwiązania, szczególnie w sferze finansowo- zawodowej.
Rok 2018 to czas w którym umysł społeczny będzie wzmocniony, dlatego Lwy mogą odczuć nagłe, niezrozumiałe wpływy z zewnątrz. Przyjaciele i grupy w których Lew będzie uczestniczył będą interesujące i mogą przynieść nowe doświadczenia, a niektóre z nich będą lukratywne.

Mars zostanie w znaku Panny do lipca 2018 roku. Wyjątkowy długi tranzyt uaktywni sektor finansowy dlatego można się spodziewać większych zarobków, zastrzyków finansowych i powiększenia majątku. Siła psychiczna Lwów jednak może się osłabić gdy będą zaciekle dążyć do polepszenia finansów i pozycji. To jeden z lepszych roków w horoskopie Lwa jeśli chodzi o finanse, prace, inwestycje, powiększenie oszczędności.
Pozycja Marsa może stymulować potrzebę tworzenia środowiska, które jest komfortowe- czy to w domu czy w pracy. To także najlepszy czas by niektóre Lwy rozwinęły swoje talenty.

Do 12 lipca Jowisz będzie w obszarze kariery przynosząc nowe możliwości rozwoju. Wiele drzwi zostanie otwartych, jednak nie każda droga będzie odpowiednia, dlatego trzeba się zastanowić dokładnie przy dokonywaniu decyzji. Wiele ambitnych Lwów zostanie dostrzeżonych przez pracodawce, otoczenie, dzięki czemu będą możliwe podwyżki, premie, czy dla przedsiębiorców- wzrost klientów i zarobków.
Romantyczne chwile, podróże, kontakty zagraniczne, poszerzenie wiedzy, to wszystkie obszary którym Jowisz będzie sprzyjał.

Saturn będzie kontynuował swój tranzyt w Wadze do 6 października, co oznacza bardziej pracowity okres szczególnie w obszarze komunikacji, mediów, edukacji. Wiele Lwów będzie rozwijać swoje umiejętności społeczne, w tym będzie też np. nauka nowego języka, nowych zadań w pracy. Sukcesy przyjdą w połączeniu z zainicjowaniem działania przez Lwy, szczególnie jeśli chodzi o zmianę pracy oraz pójścia na studia.

Z Uranem w wolnym tranzycie przez słoneczny znak Lwa, można spodziewać się podobnego sposobu myślenia. Realizacja niektórych planów może być olśnieniem i niewykluczone że cele się przez to zmienią. Dla wielu Lwów to czas w którym plany długoletnie obiorą odpowiedni tor. Osoby urodzone między 22 Lipca – 1 sierpnia poczują ten wpływ najmocniej i przez prawie cały rok.

Przez wiele lat Neptun wpływał na sferę uczuciową. Niektóre Lwy mogły odczuć nierealność w sferze uczuć i życie w iluzji. Przez ten czas wile Lwów mogło być niepewnych w sferze miłości. To był też czas i nadal może być w którym inni wymagali od Lwów więcej wyczucia, zrozumienia, tolerancji. Neptun jednak na dobre odchodzi ze znaku Lwa do domu Ryb 4 lutego. Nowa pozycja Neptuna oznacza rozmyte granice między współwłasnością oraz planami związanymi z poszerzeniem majątku. Nie wszystko będzie jakie jasne w tych kwestiach, szczególnie dla małżeństw które będą się rozstawać. Niektóre Lwy będą rozwijać swoją wiedzę w takich dziedzinach jak psychologia, parapsychologia, mistyka.

Silny wpływ planety Pluton znajdujący się w Koziorożcu będzie regenerujący, szczególnie w obszarze zatrudnienia, uzdolnień i zdrowia. Przez ten długi tranzyt wiele starych przyzwyczajeń się zmieni, w tym zmiana stylu życia.
Horoskop dla Lwów na 2018 roku przewiduje najlepszy czas dla sfery finansowo- zawodowo- materialnej.

PANNA
panna1
Horoskop Panny pokazuje, że planeta Wenus przyniesie dobre wibracje w obszar kariery i ogólnego kierunku w życiu. Bardziej prawdopodobne, że Panny będą osiągać więcej niż w zeszłym roku.

Mars natomiast zostanie w tym znaku do lipca 2018 robiąc zamieszanie w sferze uczuciowej. Długi tranzyt przyniesie dynamiczną energię w miłości, przyczyniając się do wybuchów namiętności.
Może to być rok zapełniony dużą ilością różnych obowiązków. Niektóre Panny będą wymagały od siebie zbyt wiele, co może skutkować gorszym zdrowiem, i coraz częstszym popełnianiem błędów.
Niektóre Panny będą mieć duży wpływ na innych ludzi.

Do 12 lipca pozycja Jowisza będzie sprzyjać sprawom domowym. Będzie to też dobry okres na znajomości na odległość, podróże, komunikowanie się z innymi krajami czy na naukę jakiegoś języka.
Jowisz znajdzie się w domu kariery, co zapowiada otwarcie się nowych możliwości rozwoju oraz rozwikłania dawnych spraw. To dobry czas na naukę nowej profesji, bądź poszerzenia wiedzy w obecnym miejscu pracy.

Saturn kontynuuje swój tranzyt w Wadze do 6 października, co oznacza że będzie trzeba skoncentrować się na materialnej stronie życia. Dyscyplina będzie konieczna głównie w oszczędzaniu.
Mimo tego życie stanie się bardziej spokojne, choć będą momenty w którym trzeba będzie podjąć wyzwania. Od 6 października Saturn zaczyna 2,5 letni tranzyt zachęcający Panny do większej pracy nad komunikacją z innymi, edukacją oraz do krótkich wyjazdów.
Sukcesy przyjdą z większą łatwością, poprzez zainicjowanie projektu w pracy czy pójścia na studia, albo zmiany pracy, która przyniesie rozwój. To jak Panny będą postrzegać sferę zawodową wpłynie na rozwój bądź załamanie się w tej sferze życia. Najważniejsza jednak będzie komunikacja z ludźmi, możliwe że wiele Panien zmieni sposób rozmowy z innymi, widząc swoje błędy.

Uran będzie pracował dla znaku Barana przez kolejne około 7 lat, jednak dla Panny przyniesie rewolucję w łączeniu finansów z pracą. Przyniesie to zmianę i trochę destabilizacji, dlatego trzeba zadbać o materie, i uważać na inwestycje.
Jeśli jednak do tej pory Panno miałaś problemy w tej sferze, Uran przyniesie zmianę na lepsze.
Warto mieć otwarty umysł i starać się spróbować nowych metod w tym niekonwencjonalnych by osiągnąć sukces.
Wpływ Urana będzie też pozytywny na nowe technologie, źródła odnawialne i inne tematy związane z hasłem „ pozaziemski”.

Neptun przez wiele lat miał subtelny wpływ na marzenia i wizje osób urodzonych w tym znaku. Czasami jego wpływ mógł być nieprzyjazny szczególnie pod kątem zdrowia.
Neptun będzie w opozycyjnym znaku Ryb od 4 lutego i tam pozostanie przez wiele lat.
Nowa pozycja tej planety w obszarze bliskich relacji uczuciowych czy zawodowych przyniesie wątpliwości co do intencji jakiejś osoby. Sygnały będą dostrzegalne ale Panna musi obserwować i mieć wyczucie by poznać prawdę o drugiej osobie. Warto mieć oczy szeroko otwarte, gdyż można poznawać osoby które nie będą pokazywać siebie takimi jakie są. Trzeba unikać wyidealizowanych zauroczeń.

Pluton, silnie zmieniający życiową energię, znajdujący się w Koziorożcu jest w świetnym kącie znaku, co przyniesie głęboką regenerację życia. Wiele Panien odpuści zaszłości, zamknie trudniejszy etap w życiu koncentrując się na przyszłości. Wzrośnie poczucie własnej wartości i wewnętrzna siła.
To także pozytywna energia, która pozwoli na dobry wybór partnera w sferze uczuciowej.
Osoby urodzone między 27 sierpnia a 2 września poczują tą energię najbardziej.

Będą dwa zaćmienia w 2018 roku 20 maja i 13 listopada. Pierwsze zaćmienie w Bliźniętach przyniesie impuls energii na kolejne miesiące by łatwiej dojść do wyznaczonych celów.
Drugie zaćmienie w Skorpionie wyślę pozytywną energię do takich sfer jak, edukacja i komunikacja.

WAGA
waga1
Horoskop Wagi pokazuje, że Wenus będzie w dobrym położeniu do Słońca będąc w znaku Bliźniąt. Ciepłe połączenie przyniesie dobre relacje z ludźmi z innych krajów. Relacje uczuciowe na odległość będą miały szanse przetrwać, a wszelkie kontakty zagraniczne będą korzystne.
Wszelkie legalne kwestie w tym roku będą do załatwienia. Dużo Wag będzie czuło większą atrakcyjność i będzie oddawać się rozkoszom ciała, dlatego flirty i romanse będą w tym roku bardzo prawdopodobne.

Mars zostanie w znaku Panny do lipca 2018 roku. Długi, dynamiczny tranzyt zwiększy poczucie własnej wartości oraz intelekt. Wiele Wag będzie mieć większą wyobraźnię oraz silniejsze podejście do wiary i duchowości. To też dobry czas do analizy swojej psychiki, zrozumienia swoich zachowań i określenia planów długofalowych.
Na innym poziomie ta pozycja Marsa, przewiduje wzmocnienie sił psychicznych by móc uporać się z możliwymi kłopotami. Zdrowie fizyczne będzie bardzo istotne dla Wag. Większe zrozumienie dla ciała i procesów w nim przebiegających będzie ważne w tym roku.

Do 21 lipca Jowisz będący w Byku przyniesie lepsze finanse. Z materialnego punktu widzenia wiele Wag czekają inwestycje czy większe zakupy. Duże wsparcie ze strony partnera bądź bliskich przyniesie dobre decyzje w sferze zawodowej i finansowej.
Będą również możliwości wyjazdów zagranicznych, kontaktów z obcokrajowcami. Wiele Wag decydujących się na poszerzenie wiedzy będzie wybierać kierunki związane z nauką nowego języka, stosunkami międzynarodowymi, komunikacją społeczną itp.

Saturn będzie kontynuował tranzyt w znaku Wagi do października, co oznacza problemy w pracy bądź też trudności w zakończeniu ważnych spraw. Warto być cierpliwym by osiągnąć swoje zamierzone cele. Jeśli jednak na swojej drodze Waga napotka duże trudności lepiej przeczekać i wrócić do problemu końcem roku. Podczas ruchu Saturna Wagi będą redefiniować siebie, zmieniając siebie wewnętrznie oraz zmieniając podejście do innych ludzi.
Dorosłe Wagi powinny sięgnąć pamięcią 29 lat wcześniej i odnieść się do tego jaką osobą się wtedy było, jakie wartości były ważne i jakie cenne cechy charakteru posiadali.
Podczas tego cyklu wiele Wag nauczy się jak skoncentrować swoją pozytywną energię w stronę tych obszarów które kuleją. Największy wpływ Saturna odczują osoby urodzone po 13 października.
Saturn po 6 października odchodzi ze znaku , przynosząc lepszy cykl dla spraw finansowych i materialnych.

Uran jest w tranzycie w opozycji do znaku Wagi już od wielu lat, podczas których sprawy sercowe, partnerskie mogą wywrócić się do góry nogami. Będą możliwe różne niespodzianki przyjemnie i mniej przyjemne. W sferze uczuć i kontaktów z innymi trzeba być elastyczny bo tylko dzięki temu Wagi nadążą nad zmieniającymi się okolicznościami.
Wagi urodzone między 22 września a 2 października odczują najwięcej zawirowań uczuciowych w tym roku. Horoskop na 2018 rok przewiduje ogromne zmiany w sferze uczuć u większości Wag. Relacje słabe, toksyczne będą się rozpadać, te silniejsze będą budować plany na dalszą przyszłość i mogą spodziewać się łutu szczęścia.

Neptun od wielu lat wpływa na Wagę i na takie kwestie jak marzenia, wizje przyszłości, irracjonalne podejście do życia, przewidywania przyszłych kroków. Od 4 lutego Neptun wejdzie w znak Ryb. Dla Wag oznacza to inne, głębsze spojrzenie na psychikę. Niektóre Wagi będą chciały spróbować jogi, medytacji, niektóre zdecydują się na terapie. Pomocna będzie każda forma aktywności, która zgłębia psychikę oraz przywraca równowagę wewnętrzną.

Pluton, który obecnie znajduje się w Koziorożcu, przyczyni się do tego, że Waga pomoże w odkryciu siebie i w większej umiejętności osiągnięcia własnych celów, szczególnie w sferze zawodowej.

Będą dwa zaćmienia słońca 20 maja i 13 listopada. Pierwsze zaćmienie w Bliźniętach przyniesie puls energii na kolejne miesiące, w spojrzeniu na wiele spraw z innej perspektywy. Podczas tego zaćmienia warto planować i realizować swoje marzenia.
Drugie zaćmienie w Skorpionie pomoże wyzwolić w Wadze nowe pomysły biznesowe i materialne.

SKORPION
skorpion1
Horoskop pokazuje, że Wenus będzie w długim tranzycie przez astrologiczny dom finansów w znaku Skorpiona, co zapowiada dobry rok finansowy. Sprzyjające będą bogate osoby, dzięki którym wiele Skorpionów odniesie sukces. Trzeba sobie jedynie uświadomić swoją wewnętrzną siłę i że karty rozgrywane są po Twojej stronie Skorpionie. Należy też sobie uświadomić, że stagnacja nie jest dobra. Ponadto wiele Skorpionów poczuje większe wsparcie ze strony bliskich. Dużo Skorpionów zazna w końcu spokój w sferze uczuciowej.
Planeta Mars będzie do lipca 2018 roku w Pannie. Ten długi i bardzo dynamiczny tranzyt uaktywni się też w Skorpionie. Oznacza to, że Skorpiony powinny dążyć do realizacji swoich planów, które od dłuższego czasu występowały w myślach. Mars także uaktywni sektory związków, pracy zespołowej, wspólnych sukcesów. Niektóre władcze Skorpiony będą walczyły w pojedynkę by urealnić swoje nowe idee.

Jowisz będzie w Byku do 12 lipca, otwierając też dla Skorpiona nowe doświadczenia w relacjach międzyludzkich. Nowy związek może rozkwitnąć, bądź stary zacznie zmieniać kierunek na lepszy. Partnerzy, koledzy, klienci, pracownicy, pracodawcy mogą przyczynić się do bardziej ekspansywnego myślenia wśród Skorpionów.
Jowisz, który też będzie w znaku Bliźniąt, dla Skorpionów przyniesie większą empatię dla problemów innych ludzi z potrzebami. Materialnie życie może się poprawić, można spodziewać się wzrostu zarobków bądź bogatego partnerstwa.

Saturn będzie kontynuował swój tranzyt przez Skorpiona do października 2018 roku, co oznacza czas kończenia ważnych projektów i rozpoczęcia nowego etapu w życiu.
Ta pozycja Saturna przynosi czas przygotowań do wkroczenia w nowy etap. Może więc być to okres w którym wiele Skorpionów będzie zmęczonych i bardzo podatnych na wpływy innych. To karmiczny czas w którym wielu Skorpionom przyjdzie zapłacić za błędy przeszłości. Ten krótki okres pomoże zamknąć też wiele spraw za sobą i zostawić je w przeszłości.
Jednak wpływ Saturna przyniesie również większą umiejętność koncentracji swojej energii w budowanie nowych lepszych schematów zachowań w codziennym życiu.
Koniec roku będzie też korzystny by zająć się sprawami ducha i ciała, jak joga czy regularna medytacja. Skorpiony urodzone między 13 a 21 listopada odczują te wibracje najmocniej.
Od 6 października Saturn wejdzie do znaku Skorpiona na kolejne 2,5 lata. To się zdarza co 28/29 lat. W tym cyklu Saturn pomocny będzie w nauce tego jak zrozumieć swoje potrzeby i jak je zrealizować w świecie zewnętrznym. To czas na budowę nowych struktur, założeń tak by życie stało się bardziej komfortowe.

Uran będzie w tranzycie przez sektor pracy oraz zdrowia przez kolejne parę lat. To czas innowacji co oznacza, że wiele Skorpionów odkryje nowe podejście do sfery zawodowej i kwestii lepszej jakości życia. Stare struktury mogą być wymienione przez nowe.

Przez wiele lat Neptun miał wpływ na znak Skorpiona, przynosząc od czasu do czasu niepewność przynależności czy miejsca zamieszkania. Kondycja spraw partnerskich, rodzinnych nieraz wydawała się niejasna. Neptun jednak przenosi się do znaku Ryb 4 lutego co czyni wiele dobrego dla znaku Skorpiona. Podopieczni tego znaku odczują większe możliwości swojego rozwoju, coraz więcej będzie w nich uroku osobistego, charyzmy, otwartości na doświadczenia.

Pluton, który jest w tranzycie prze kolejne lata w znaku Koziorożca, będzie mieć pozytywny wpływ na znak Skorpiona. Wielu podopiecznych tego znaku zdecyduje się na naukę nowego języka, na większe kontakty z zagranicą, także to znak lepszego rozumienia swojej psychiki i mechanizmów w niej występujących.
Trzeba też doceniać słowo pisane i wypowiedziane, gdyż umiejętności komunikacji mogą być czasami problemem w nowym roku.

Będą dwa zaćmienia Słońca w 2018 roku, 20 maja i 13 listopada. Pierwsze zaćmienie może przynieść spłatę długu czy zakończenie ważnej sprawy finansowej. Drugie zaćmienie przyniesie pożądane zmiany w wielu sferach życia. To czas panowania Skorpiona i właśnie w nim wystąpi zaćmienie. Dla wielu Skorpionów będzie to czas zmiany wyglądu, koloru włosów czy ubioru.

STRZELEC
strzelec 1

Horoskop dla Strzelców na 2018 rok zapowiada obiecujące wydarzenia w sferze uczuciowej między kwietniem a sierpniem. Wszystko to dzięki planecie Wenus wraz z Jowiszem, które znajdą się w opozycyjnym znaku Bliźniąt. Czas ten przyniesie możliwość rozwoju i wiele radości szczególnie w sferze różnego rodzaju związków.

Długi tranzyt Wenus między 4 kwietnia a 8 sierpnia, przyczyni się do zachowania dobrej równowagi w związku partnerskim. To też dobry czas na zakupy czy sprzedaże. To czas w którym Strzelce mogą znaleźć bratnią duszą.

Mars zostanie w Pannie do lipca 2018 roku. Niezwykle długi tranzyt uaktywni sektor kariery i dalszej drogi rozwoju. Wiele Strzelców będzie zdeterminowanych by osiągnąć swoje cele, jednak mogą mieć problemy z biurokracją, negatywnym wpływem osób starszych bądź dominujących.

Do 12 lipca dzięki wpływowi Jowisza, planety władcy znaku Strzelca, znajdującego się w sektorze zdrowia i pracy, nie będzie można narzekać na braki w zatrudnieniu, czy w dobre zdrowie.
To też dobry czas na naukę, szkolenia i nowe doświadczenia zawodowe.
Wpływ Jowisza może również przyczynić się do innego podejścia do swojego ciała, formy, wyglądu zewnętrznego. Będzie wewnętrzna siła i chęć by zmienić siebie.
Kontakty zagraniczne, wyjazdy, praca w drodze, mogą być powiązane z pracą zawodową.

Podczas długiego tranzytu Saturna, Strzelec będzie mógł się nauczyć jak koncentrować swoją energię na budowaniu nowej wiedzy i aktywności w świecie zewnętrznym.
Saturn będzie kontynuował swój tranzyt w Strzelcu do 6 października co może przyczynić się do tego, że wiele Strzelców odczuje brak poczucia bezpieczeństwa, nieraz będzie trzeba wyjść ze swojej strefy komfortu by coś osiągnąć. Warto zwrócić uwagę na grono znajomych, czy innych grup społecznych, - niewykluczone że wielu podopiecznych tego znaku znajdzie się w nowej grupie gdzie będzie trzeba się przystosować do panujących warunków.
Może się zdarzyć, że w tym roku Strzelce będą mieć koło siebie osoby toksyczne, trudne, które będą chciały ich wykorzystać.

Uran przesunął się ze znaku, w którym był przez około 7 lat przyczyniając się do chaosu i niestałości w życiu wielu osób urodzonych w Strzelcu. Teraz przesunął się do Barana, by tam pozostać na kolejne 7 lat. Zmiana położenia Urana przyczyni się do tego, że Strzelce położą większy nacisk na rozrywkę i sprawianie sobie przyjemności w różnych formach.
W miłości warto będzie wprowadzić więcej entuzjazmu w związek oraz powiew świeżości.

Przez wiele lat Neptun miał wpływ na komunikacje z innymi. Strzelce w tym 2018 roku staną się bardziej intuicyjne w rozmowach. Neptun przesunie się w stronę znaku Ryb 4 lutego. Ta nowa pozycja będzie występowała aż do 2025 roku, co oznacza że otoczenie domowe będzie istotne dla większości Strzelców. Z drugiej strony można odczuć wiele niepewności i zamieszkania gdzie się przynależy do jakiego domu, do jakiej rodziny czy to emocjonalnie czy fizycznie.

Pluton będzie wpływał na materialną stronę życia. Przez ten długi tranzyt były momenty w którym można było odczuwać niepewność sytuacji materialnej, czasami nawet niektóre Strzelce mogły stracić domy czy inne nieruchomości. W 2018 roku Strzelce będą chciały mieć większą kontrolę nad sferą materialną, wiele z nich będzie się uczyć jak inwestować, jak oszczędzać, jak zarządzać pieniędzmi.

Będą dwa zaćmienia Słońca w 2018 roku, 20 maja i 13 listopada. Pierwsze zaćmienie w znaku przeciwnym przyśle impuls energii na kolejne miesiące, dając siłę na zamknięcie prywatnych i zawodowych relacji które już nie służą.
Drugie zaćmienie wniesie nowości szczególnie do życia wewnętrznego. Strzelce będą mieć większa wyobraźnię dzięki której z łatwością będą planować kolejne miesiące.

KOZIOROŻEC

koziorozec1
Horoskop dla Koziorożca pokazuję, że Wenus będzie pozytywnie wpływał na sferę zawodową w 2018 roku. Szczególnie praca z ludźmi może przynosić duże korzyści.

Mars pozostanie w Pannie do lipca 2018 roku. Ten długi tranzyt przyniesie pozytywny wpływ na znak Koziorożca. Czas otworzyć się na nowości, szczególnie warto jechać w daleką podróż czy mieć większe kontakty z obcokrajowcami.

Do 12 lipca Jowisz będzie w Byku, wpływając pozytywnie na znak Koziorożca. To będzie czas na własny rozwój. Także warto wprowadzić trochę więcej romantyzmu w życie, bądź po prostu cieszyć się nawet tymi małymi przyjemnościami wraz z drugą osobą. Dla wielu podopiecznych tego znaku będzie dobry czas na posiadanie w domu pupila, bądź też niektóre Koziorożce będą decydować się na posiadanie dziecka.
To również czas gdzie będzie można zarobić szybko duże pieniądze wykorzystując swoje często ukryte talenty. Wiele Koziorożców będą konkurować z innymi o lepsze pieniądze, lepsze możliwości rozwoju zawodowego.
Od lipca 2013 toku Jowisz znajduje się w obszarze zdrowia i pracy, dla Koziorożców będzie to ważne pod kątem dalszego zatrudnienia w pracy, szkoleń, nowych możliwości zatrudnienia.
Będzie szansa na naukę nowych metod radzenia sobie z trudnościami w pracy bądź też szkolenia z zakresu pracy przyniosą nową wiedzę.
Jowisz na 2018 rok przynieść może wizytę u terapeuty, albo zmianę tryby życia co będzie sprzyjać polepszeniu samopoczucia. Słabe strony tego roku to to, że Koziorożce będą brały za dużo na swoje barki co może objawić się problemami zdrowotnymi, psychicznymi bądź wypaleniem zawodowym.

Saturn będzie w tranzycie przez Strzelca do października 2018 roku, to też oznacza dla Koziorożca wejście w nowy cykl, w którym trzeba będzie więcej czasu poświęcić na ważne rzeczy. Podczas 29 letniego cyklu Saturna Koziorożce będą musiały nadać swojemu obliczu nową twarz. Powszechne w tym znaku będzie zmiana kierunku rozwoju, zmiana wyglądu, osobowości. Starsi podopieczni tego znaku powinni spojrzeć 28, 29 lat wstecz, co takiego wydarzyło się w ich życiu, tam mogą być cenne wskazówki na sprawy które będą się pojawiały w tym 2018 roku.
W tym cyklu Saturn namawia by skoncentrować swoją energię na te obszary życia, które stworzą nową lepszą wersję Ciebie.
Koziorożce urodzone po 11 stycznia doświadczą największego wpływu planety Saturn.
Saturn opuści ten sektor 6 października i zaczyna swój tranzyt w Strzelcu w lepszym obszarze. Wiele Koziorożców wyjdzie ze swojej strefy komfortu, to też przyczyni się do poznania nowych ciekawych osób. Odnalezienie jednak miejsca w nowej rzeczywistości dla niektórych Koziorożców będzie trudna, nie zawsze odnajdą się wśród ludzi, dlatego będą musiały znaleźć czas na samotne spokojne wieczory.

Uran będzie w tranzycie przez kolejnych 7 lat. Może dojść do kliku zmian w sytuacji życiowej przez wpływ tej planety w 2018 roku. Fundamenty życia wielu Koziorożców mogą się zachwiać. Zadaniem podopiecznych tego znaku będzie umiejętne lawirowanie między zmiennymi kolejami losu. Jednak zmiany, które nastąpią mimo, że początkowo uznane za negatywne w gruncie rzeczy przyniosą z czasem zadowolenie. Czasami trzeba coś stracić by zyskać coś nowego. Koziorożce urodzone między 21 a 30 grudnia poczują najmocniej wpływ Urana.

Neptun wejdzie w znak Koziorożca 4 lutego i zostanie tam aż do 2025 roku. Niektóre Koziorożce będą większą uwagę zwracać na duchowość i ją rozwijać. Wrażliwsze osoby skoncentrują się bardziej na muzykę, tańcu, czy innemu wyrazowi artystycznemu.
Rozwój intuicji będzie bardzo istotny, gdyż pomoże w dokonywaniu właściwych decyzji.

Pluton będzie kontynuował swój tranzyt na przeciwległym znaku. Przed Koziorożcem różne perspektywy rozwoju przez 2018 rok a w szczególności przez pierwsze 6 miesięcy roku. Wiele możliwości rozwoju przyjdzie ze świata zewnętrznego. Pójście za głosem intuicji, przeczuciem będzie najwłaściwsze w tym roku, rozum nie zawsze będzie miał racje.

W 2018 roku będą dwa zaćmienia Słońca, pierwsze 20 maja a drugie 13 listopada.
Pierwsze zaćmienie w znaku Bliźniąt przyniesie nowe początki ( np. nowa praca, nowy związek, nowa przyjaźń, itp.)
Drugie zaćmienie w Skorpionie przyniesie nowe początki dla wielkich przyjaźni, życia towarzyskiego.

WODNIK

Zodiac Aquarius

Horoskop pokazuje, iż Wenus znajdzie się w dobrej pozycji w znaku Wodnika. Przyniesie tym samym lepszą sytuacje uczuciową oraz towarzyską.

Mars pozostanie w Pannie do lipca 2018 roku. Długi tranzyt dynamicznie uruchomi sektor materialny u Wodnika. Wysiłek psychiczny będzie jednak niezbędny by można było cieszyć się sukcesami. Ktoś z otoczenia może sprawiać kłopoty swoim zachowaniem, ale z drugiej strony z kimś innym może być nawiązanie głębszej więzi emocjonalnej.
Wiele Wodników zmieni obiekt zainteresowania i zakocha się w kimś innym. Zmiana ta będzie zaskoczeniem i dla Wodnika i dla otoczenia.

Do 12 lipca, Jowisz przesunie się w stronę sektora związanego ze sprawami domowymi, mieszkaniowymi oraz kwestiami emocjonalnymi i związanymi z poczuciem przynależności.
Strefa komfortu, rodzina i przyjaźnie będą niezwykle ważne. Osoby które nie mają poczucia, że w tych kwestiach jest dobrze, będą w tym roku starały się to zmienić.
Podróże, kontakty zagraniczne, poszerzanie wiedzy będą również ważne dla wielu podopiecznych tego znaku.
Od lipca 2013 roku Jowisz pozytywnie wpływa na znak Wodnika. To okres w którym Wodniki mogły być bardziej kreatywne.
Rok 2018 może być czasem w którym można zarobić dobre pieniądze dzięki giełdzie czy wykorzystaniu talentów. Część Wodników będzie się przyglądać osobom, które prowadzą inny styl życia, zarażając się nowościami. Wiele Wodników będzie w kolejnych miesiącach coraz bardziej spontaniczna w sowich działaniach zaskakując tym siebie samych. Osoby urodzone do 6 lutego odczują największy wpływ.

Saturn wejdzie w znak Strzelca w październiku 2018 roku, co oznacza osiągnięcie sukcesów w komunikacji, edukacji, w sprawach prawnych.
W kwestiach komunikacji z innymi trzeba być jednak cierpliwym, bo można napotkać na odmienne umysły, które nie zawsze będą dla Ciebie Wodniku idealne.
Saturn będąc w znaku Strzelca 6 października rozpocznie 2,5 letni tranzyt. Wodniki z pierwszej fazy , urodzone między 20-30 stycznia poczują najmocniej ten wpływ.
Ten czas pozwoli zredefiniować swoje miejsce w świecie, odkryć swój cel życiowy czy na dalszy etap życia.

Uran będzie przesuwał się ze znaku Ryb w marcu, gdzie przynosił niepewność i może destabilizację w emocjach i finansach. Uran zacznie działać na rzecz Baranów przez prawie kolejnych 7 lat, powodując że również u Wodników wpływ będzie dostrzegalny. Otworzy to nowe możliwości rozwoju, nowe koncepcje, zmianę sposobu myślenia, nauka nowych rzeczy. Pewne rzeczy będą wręcz objawieniem dla Wodnika. Osoby zaangażowane w IT albo odnawialne energie bądź inne mało znane zajęcia będą miały nagłą zmianę sposobu myślenia, która bardziej przybliży ich do osobistego sukcesu.

Przez prawie 15 lat Neptun miał wpływ na znak Wodnika. 4 lutego Neptun wejdzie do domu Ryb pozostając tam do 2025 roku. Ta nowa pozycja planety spowoduje, że powoli własna wartość będzie się zmieniać, dlatego będą konieczne straty. Żegnając się z czymś/ kimś, otworzymy się na „ nowe Ja”.

Pojawią się dwa zaćmienia Słońca, 20 maja i 13 listopada. Pierwsze zaćmienie przyniesie możliwość posiadania dzieci, albo zwrócenie więcej uwagi na swoje dzieci, także przyniesie dobre relacje partnerskie .
Drugie zaćmienie przyniesie dobry kontakt z innymi ludźmi, w tym na jesień będzie łatwiej załagodzić pewne punkty zapalne z niektórymi osobami.

RYBY

ryby1

Horoskop na 2018 rok pokazuje pozytywny wpływ planety Wenus, szczególnie w obszarze domostwa, rodziny i komunikacji społecznej. Wiele Ryb będzie czuło większe szczęście i poczucie równowagi.

Planeta Mars pozostanie w Pannie do 4 lipca, co przyniesie więcej zaangażowania w sferę zawodową i uczuciową. Bardzo długi tranzyt aktywuje bliskie relacje uczuciowe i zawodowe.
Najlepsze będą współprace zawodowe z innymi oraz umiejętność dogadania się w związkach uczuciowych.

Neptun planeta władca Ryb wejdzie w znak 4 lutego. Dla wielu podopiecznych tego znaku przyjdą duże zmiany, szczególnie dla tych którzy będą potrafili decydować bardziej intuicyjnie.
Neptun może przyczynić się do poświęcenia starych przyzwyczajeń ale te i iluzji którymi się karmiliśmy przez dłuższy czas.
Ryby będą musiały uważać na skrajności, gdzie albo będą wywyższani przez innych albo poniżani czy niedoceniani przez bliskich. Dla tych Ryb głównym zadaniem tego roku będzie znalezienie złotego środka. Lepiej Ryby wyjdą na tym by polegać głównie na sobie. Możliwe że niektóre Ryby będą musiały poświęcić więcej czasu na prace nad sobą by zyskać swoją tożsamość.

Do lipca wpływ Jowisza przyczyni się do lepszej komunikacji z innymi, szczególnie dotyczy to tych skrytych Ryb, które do tej pory stroniły od towarzystwa.
Także Jowisz będzie mieć duży wpływ na decyzje związane z poszerzeniem wiedzy, z komunikacją społeczną, negocjacjami w pracy czy skupieniu się na sztuce.

Saturn będzie kontynuował swój tranzyt przez znak Strzelca do 6 października co oznacza dla tego znaku nowe wyzwania w relacjach zawodowych i uczuciowych. Energiczne Ryby niestety mogą nie zwracać uwagi na to co mówią i myślą inni, co zwiastuje konflikty.

Uran wyjdzie ze znaku Ryb po 7 latach już w marcu. Dzięki temu przez kolejne 7 lat wpływ tej planety będzie niewielki. To przyniesie jednocześnie niewielka destabilizacje w sferze finansów i pracy. Jednakże Ryby, które będą otwarte na nowe możliwości rozwoju mogą liczyć na duży sukces w różnych sferach życia. Niektóre Ryby będą nawet skłonne zmienić pracę na inny zawód.
Duże szanse na powodzenie będą mieć te osoby, które wykorzystają swój wrodzony talent.

Pluton znajduje się w dobrym położeniu względem znaku Ryb. Oznacza to dobre relacje z innymi, w tym przyjaźnie, które będą w tym roku jeszcze bardziej się rozwijać. Zachwiane relacje bądź zakończone będą miały szansę na regenerację.

W 2018 roku wystąpią dwa zaćmienia Słońca, pierwsze 20 maja a drugie 13 listopada.
Pierwsze zaćmienie w tym okresie pozytywnie wpłynie na sferę rodzinną, majątkową. Będzie to dobry okres na zakupy i sprzedaż czegoś wartościowego.
Drugie zaćmienie przyczyni się do większej szansy na wyjście z własnego cienia, oraz do tego by nie tkwić w stałych znanych schematach, które nie zawsze są zdrowe.