Wróżba, Wróżby online tarota

Wróżby. Tajemnica przyszłości zostanie Ci odsłonięta. Porady życiowe od doradców ezoterycznych

Wróżby online

Wróżby online z Tarota

 

 

 

Wróżki serwisu wrozba-online.pl zapraszają do kontaktu mailowego

 

Wróżby z kart Tarota


Tarot jest jednym z najpopularniejszych systemów wróżbiarskich na świecie. Jest wiele teorii w jaki sposób powstał Tarot i gdzie. Wielu specjalistów uważa iż Tarot narodził się w starożytnym Egipcie, inni uważają ze przyszedł z Chin lub Arabii, a inni ze powstał w średniowiecznej Europie.

Karty Tarota początkowo służyły jako karty do gry, dopiero później zaczęto wykorzystywać je w celach wróżbiarskich. Wierzono, ze są one pośrednikiem miedzy światem fizycznym, a duchowym.
 

Z kart Tarota można wróżyć samemu sobie, oraz innym. Nie można się nim bawić, karty należy szanować. Pytania ważne, dotyczące naszego życia, związków, pracy, zadajemy tylko raz i nie pytamy o nie cały czas, by coś potwierdzić czy wykluczyć z wróżby.

Przy wróżeniu pycha i zarozumiałość powinny być nam obce. Nie należy również wróżyć na siłę, gdy czujemy, że nie jest to odpowiedni moment.
 

Tarot to zbiór 78 kart, podzielonych na dwie części. Wielkie Arkana ( Wtajemniczenia) to zbiór 22 kart, które są najważniejsze w Tarocie. Druga część to Małe Arkana ( Wtajemniczenia), składające się z 56 kart.

Wielkie Arkana są wędrówką człowieka przez życie. Mówią one o naszych możliwościach, przeszkodach, blokadach, silnych i słabych cechach charakteru itp.

Małe Arkana opisują nasze życie codzienne, i zwracają na problemy i możliwości które stoją codziennie przed nami.
 

Tarot daje nam możliwość nie tylko wglądu w nasza przyszłości, ale daje nam wskazówki co do przyszłych kroków. Analizuje przyszłą drogę określając nasze emocje, nasze możliwości i przeszkody, które będą przed nami stać.

Tarot jest idealny jeśli chodzi o ukazanie ludzkich myśli, emocji. Jest niezastąpiony w pracy nad doskonaleniem własnego wewnętrznego „ ja”.

{jcomments on}