Wróżba, Wróżby online tarota

Wróżby. Tajemnica przyszłości zostanie Ci odsłonięta. Porady życiowe od doradców ezoterycznych

Rzucanie zaklęć miłosnych

Zaklęcia

Rzucanie zaklęćZaklęcia. - to w magii, działanie , które składa się z wykonywania określonych czynności i wypowiadania określonych wyrażeń , ma na celu częściowe ukształtowanie naszej rzeczywistości. Zaklęcie może być zarówno afirmacją, gdyż wg jednych z modeli w magii, zaklęcie ma wpływać na naszą podświadomość. w magii zaklęcia bywają śpiewane ablo recytowane. Słabo zrozumiałe słowa wypowiadane przez maga podczas rzucania uroków,c zarów i zaklęć nazywają się inkantacją. Słowo pochodzi od późn. łac. incantatio oznacza ono 'czarowanie' od łac. incantare ' znaczy to zaczarować'; in- 'w (co); znaczy przeciw'; cantare.

Magiczna moc rzucania uroków miłosnych jest wpisana w tradycję czarowania i jest nieodłączną częścią kultury wielu narodów.

 

Jest wiele czynników, które mogą przyczynić się do skuteczności zaklęć lub tez zadecydować o ich niepowodzeniu. Na rytuał składa się bardzo wiele czynników, a najważniejsze z nich to:

- Kwadra Księżyca, odpowiednie składniki i narzędzia do rytuału, stan psychiczny maga, doświadczenie, moc osobista, wiara w działanie i skutki rytuału, oraz wola Kosmosu. 

 

Ważne jest kiedy rzucamy zaklęcie. Rozróżnia się cztery fazy Księżyca, tzw. kwadry. – nów, rosnący, pełnia i malejący. Każda z nich trwa po 7 dni i ma swoją specyfikę. Maksymalny efekt i moc zyskuje się, odprawiając zaklęcia podczas pełni, w wielu przypadkach jednak odpowiedniejsza jest inna pora.

Gdy chcemy by cos przybywało, zwiększało się, to zaklęcie takie powinno się wykonywać w czasie 1 kwadry czyli księżyca rosnącego.

W czasie nowiu albo nie robi się zaklęć, albo tylko te, które mają na celu pozbycie się czegoś na dobre.

Podczas ubywania księżyca najlepiej wychodzą zaklęcia powodujące zmniejszenie, usuwanie, spowolnienie. Każe zaklęcie działa najsilniej podczas pełni, w szczególności te związane z mocą i energią. 

Do każdego magicznego zaklęcia należy prawidłowo dobrać formułę zaklęcia. Istnieją rytuały lepsze i gorsze, jedne łatwo się przeprowadza inne są bardzo czasochłonne.  

Stan psychiczny adepta magii jest bardzo ważnym czynnikiem. Podczas rzucania uroków trzeba osiągnąć odpowiedni stan ducha i umysłu. Nie wolno mieć wątpliwości, należy wierzyć w to co się przeprowadza.

Podczas odprawiania rytuały należy się skupić. Jeśli np jest to zaklęcie miłosne musimy czuć miłość, jeśli jest to zaklęcie finansowe, musimy czuć moc pieniądza itp. Osoba która dokonuje magii powinna posiadać wiedzę, doświadczenie oraz rozeznanie w dziedzinie magii.

Każdy przeprowadzony rytuał zwiększa naszą moc osobistą i dlatego kolejne zaklęcia będą coraz potężniejsze. Mag powinien ćwiczyć nad wzmocnieniem mocy poprzez doświadczenie oraz medytacje i wizualizacje.  

Trzeba wierzyć w skuteczność odprawianego rytuału. Jeśli nie wierzymy, zaklęcie nie uda się. Magia nie jest zabawą, tylko wiarą w możliwość czynienia z niczego, coś. Adept magii musi wierzyć w siebie i w magię. Wiele osób najpierw chce wypróbować, czy zaklęcie zadziała a potem ewentualnie uwierzyć w ich skuteczność. Jest to błąd. Jeśli ktoś nie wierzy w magię i okultyzm i chce poeksperymentować, lepiej niech nie zaczyna. Należy zrozumieć ze magia to sposób na życie. 

Musimy tez wiedzieć, że zaklęcie przez dłuższy czas może nie zadziałać. Jest to spowodowane tym, iż Kosmos oraz nasza podświadomość zna dobry czas na spełnienie tej woli. Zdarza się też, że Kosmos odmawia pomocy, gdyż uważa że jest to dla nas złym wyjściem.